Ovládací Panel Plesk


Plesk Panel je webové rozhraní pro zjednodušenou správu webhostingu, se kterým jednoduše spravujte Vaše domény, databáze, emailové účty a mnoho dalšího z jednoduchého a přehledného místa. Obsahuje také integrovaný webmail, statistiky a instalátor aplikací jako WordPress, Joomla, phpBB a dalších na kliknutí. Veškeré nastavení tak uděláte velice jednoduše a rychle.

Podívejte se na ukázkové video Plesku

Krátké představení našeho administračního rozhraní. Spravujte všechny emaily, databáze, ftp účty, aliasy, crony a ostatní pro všechny své domény pohodlně pod jedním účtem!

Plesk Panel Video

TIP: podívejte se na naše video návody a znalostní bázi.

Nastavte si v Plesku vše sami

Domény a DNS záznamy

Vytvářejte snadno nové domény, subdomény, další uživatele nebo dns záznamy. U každé domény si můžete zvolit podporované technologie (zda-li chcete zapnout PHP, Podporu pro python a podobně), shlédnout webové statistiky, nebo vytvořit samostatný ftp účet.

Emaily

Vytvářejte nové e-mailové účty, nastavte přesměrování, e-mailové skupiny, automatickou odpověď, účinný antispamový filtr, prohlížejte emaily přes příjemný webmail.

Databáze

Vytvářejte mysql a postgresql databáze, spravujte přes phpmyadmin a phppgadmin, integrované aplikace. Aplikace pro správu databáze se Vám jednoduše po kliknutí otevře.

Ochrana adresářů

Jednoduše ochraňte libovolný adresář a nastavte na něj heslo.

Statistiky a reporty

Prohlížejte logy webserveru, sledujte přehledné statistiky přístupů přes webalizer, či awstats. Sledujte i množství přenesených dat, využití diskového prostor a další zajímave údaje.

Plánované spouštění skriptů

Nastavte si pravidelné spuštění skriptů. O průběhu se můžete navíc nechat informovat emailem.

Instalace připravených aplikací na 1 klik

Přes 80 aplikacích připravených k použití. Stačí kliknout a jednoduchý průvodce Vám nainstaluje Váš oblíbený redakční systém, či e-shop.

Vlastní jednoduché zálohy

Webhosting servery samozřejmě zálohujeme, přesto Vám nabízíme možnost jednoduše si odzálohovat web na vzdálené FTP.

screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot