Výhody VPS řešení


Zjednodušené ovládání serveru, integrovaný ovládací panel Plesk, nízka cena, perfektní výkon a stabilita, rozšíření serveru bez restartu, nekonečné možnosti. To jsou jen některá slova charakteristická pro RightWay virtuální servery.

vlajka

Ovládací panel v češtině

Jako jediní vám přinášíme nejnovjejší verzi ovládacího panelu plesk v češtině. Díky jazykové lokalizaci můžete server ovládat velmi snadno. Virtuální server ja takto přístupný i uživatelům s menší zkušeností, nebo bez znalosti angličtiny.

Instalujte software

Instalujte cokoliv

Upravte si server tak, aby perfektně sedl Vašemu projektu. Instalujte libovolné aplikace linuxového typu, aplikační balíčky, nebo vlastní rozšíření operačního systému. Získejte absolutní kontrolu nad svým serverem s plným "root" přístupem. S nastavením serveru můžete začít ihned s pomocí Databáze znalostí, kde najdete články s nastavením Apache, PHP, MySQL a další tipy!

Sipka

Okamžitá rozšiřitelnost

Rozšiřte svůj server jednoduše stiskem tlačítka, bez přesunu souborů, bez změny nastavení, bez toho, aniž by jste pocítili výpadek. Automatické a okamžité rozšíření je dostupné z klientského control panelu Non-Stop. Pokud potřebujete ještě větší výkon, není problém virtuální server jednoduše zmigrovat na nový dedikovaný server, dle Vašeho výběru.

PHP, Apache, MySQL

Software, který chcete

Nový virtuální server od RightWay dostanete předinstalovaný jak si přejete. Můžete zvolit čistý server a instalovat si aplikace sami, nebo zvolit předinstalované prostředí s Apache, PHP, MySQL a dalšími aplikacemi. Navíc u nás získáte kontrolní panel Plesk, se kterým můžete jednoduše spravovat virtuální server na jednom místě. Jednoduše spravujte Vaše domény, databáze, e-mailové účty a mnoho dalšího z jednoduchého webového rozhraní. Integrovaný webmail, statistiky a instalátor aplikací jako WordPress, Joomla, phpBB a dalších na jedno kliknutí.

Repair. Reboot.

Restarty. Reinstalace. Zálohy.

Využijte přednosti virtuálního serveru a webového rozhraní pro jeho ovládání. Dejte svůj server do opravného módu a vyřešte tak nejčastější problémy. Potřebujete server dostat zpět do stavu k určitému datu? Využijte volitelné služby "Snapshot backup" a na jedno kliknutí tak můžete virtuální server dostat do stavu z libovolného data. Potřebujete začít znovu od začátku? Jednoduše můžete server dostat do stavu, jak jste si ho objednali. Potřebujete restart serveru? Restartujte server přes webové rozhraní, odkudkoliv na světě.

Virtuozzo a Plesk

Naprostá izolace prostředků

RightWay virtuální servery mají vyhrazen výkon procesoru, vyhrazenou paměť a diskový prostor. Vyberte si prostředek, který potřebujete, nesdílejte ho s nikým, ale celý ho ovládejte. Naše servery běží na Parallels Virtuozzo Containers, nejefektivnější dostupné virtualizační technologii. Vytížení svého serveru kontrolujte pomocí "real-time" vytížení prostředků jako CPU, paměť, síť a dalších dostupných v ovládacím panelu.

Virtuozzo profit

Profitujte z Vašeho serveru

Jednoduše přeprodávejte služby na Vašem virtuálním serveru. Díky jednoduchému ovládacímu panelu Plesk, můžete každému klientovi přidělit vlastní prostředky, provozovat vlastní nameserver a naskinovat ovládací panel tak, aby odpovídal identitě Vaší společnosti. Přidělte každému klientovi jeho vlastní ovládací panel a všechny je spravujte z nejvyšší úrovně.

<< Základní nabídka