Výhody


Poznejte proč jsme lepší než ostatní a proč si klienti vybírají právě nás.

Uspor nakladu

Finanční úspora

Jednou z hlavních a nesporných výhod managed serveru je velká úspora nákladů na provoz a správu serveru. Pomůžeme Vám vybrat nejlepší řešení tak, abyste mohli co nejvíce profitovat.


Monitoring

Žádné starosti

Díky aktivnímu monitoringu a našemu přístupu dokážeme reagovat již při prvním náznaku problému a tak předcházet výpadkům. Naši technici jsou k dispozici nonstop a na vzniklé incidenty reagují okamžitě. Běh kritických aplikací monitorujeme v intervalu 30 sekund a díky pečlivě nastavenému systému je sníženo riziko planých poplachů na minimum.


vlajka

Ovládací panel v češtině

Díky PowerPanelu můžete svůj server jednoduše spravovat přes webové rozhraní. Přímo v rozhraní můžete sledovat podrobné statistiky, provádět reboot/start/stop serveru, použít webového ssh klienta nebo třeba spravovat systémové procesy.

Jako jediní Vám přinášíme nejnovější verzi ovládacího panelu Plesk v češtině. Díky jazykové lokalizaci můžete server ovládat velmi snadno. Virtuální server je takto přístupný i uživatelům s menší zkušeností, nebo bez znalosti angličtiny. Více informací o ovládacím panelu.


Podpora

Technická podpora

Naši klienti mají pro zadávaní svých požadavků k dispozici hotline, e-mail nebo ticket systém. Technici drží pohotovost a na případné incidenty reagujeme nonstop. V případě, že dojde k poruše hardware, zajistíme bezplatnou výměnu komponent. Dle zvoleného servisního programu provádíme instalaci a konfiguraci serveru, včetně budoucích úprav podle požadavků zákazníka. Provádíme pravidelnou údržbu a zajistíme výkonovou optimalizaci serveru.


Zalohy

Snapshot backup

Nepostradatelný nástroj pro všechny, kteří ze svého serveru chtějí dostat maximum. Automatické zálohy se ukládají na naší externí backup infrastrukturu a umožňují kdykoliv zazálohovat kompletní stav celého stroje a poté ho následně obnovit. Snapshot Backup zálohuje úplně vše. Data domén, e-maily, Plesk panel a jeho nastavení, klienty Plesku, instalovaný software, konfigurace operačního systému a operační systém samotný. Ovládací panel PowerPanel Vám umožní tyto zálohy provádět v libovolnou dobu. Ať už tedy potřebujete odladit server nebo ho kompletně zazálohovat, tento vynikající nástroj Vám bude velmi nápomocný.


Moderni technologie

Moderní technologie a zázemí

Používáme značkové servery pouze z kvalitních serverových komponentů dle výběru. Pro naše zákazníky jsme schopni připravit řešení na míru. Využíváme nejnovější technologie jako jsou nehalem procesory , SAS nebo SSD disky. Disponujeme kvalitní přípojkou na páteřní linku a našim klientům nabízíme neomezený přenos dat.


Podpora OS

Podpora mnoha OS

Většinu managed serverů provozujeme na platformě Linux debian a CentOS. Na přání klienta je na server možné nainstalovat i další distribuce jako například Ubuntu, Red Hat Enterprise Linux a po konzultaci řadu dalších.


Bezpecnost

Bezpečnost

Vstup do serverovny je možný pouze po autorizaci, v budově je kamerový systém, nonstop ostraha a technický dohled. Servery jsou umístěny v uzamčeném racku a chráněny hasícím systémem s FM 200.

Bezpešnost Vašich dat je dále zajištěna zálohami, zapojením disků do RAID, nonstop monitoringem, pravidelnými aktualizacemi a nastavením software, firewallem a IDS.

<< Základní nabídka